Trzy jarocińskie spółki gminne włączyły się w organizację tegorocznej akcji „Piątka dla Gazety”, która ma na celu nagradzanie uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych za zdobywanie dobrych ocen.

W przedsięwzięcie organizowane przez „Gazetę Jarocińską” zaangażowały się Jarocińskie Linie Autobusowe, Zakład Gospodarki Odpadami oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Dziewiąta edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem „eco”, czyli ekologicznie. Zasady zabawy pozostają takie same, jak w latach poprzednich: trzeba zbierać dobre oceny i potwierdzone przez nauczyciela na kuponach z „Gazety Jarocińskiej”, przesyłać je do redakcji tygodnika. Jak zwykle można wygrać wycieczkę dla swojej klasy, ale oprócz tego, w tym roku organizatorzy zaplanowali mnóstwo nowych atrakcji.

Jak można wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że uczeń szkoły wypełni kupon zamieszczony w lokalnym tygodniku, gdy otrzyma z jakiegokolwiek przedmiotu najwyższą ocenę (piątkę, szóstkę, słoneczko, czy uśmiechniętą buzię), poprosi nauczyciela o potwierdzenie oceny i poda lub wyśle zgłoszenie do redakcji Gazety Jarocińskiej (63-200 Jarocin, ul. Kasprzaka 1 a). Co tydzień kilka osób zdobędzie nagrody, a na końcu akcji organizatorzy planują kilka dodatkowych atrakcji, które dziś jeszcze owiane są wielką tajemnicą. Termin rejestrowania kuponów upływa w piątek 25 maja. Im więcej kuponów konkursowicze przyślą, tym większe szanse będą mieli na wygrane. Pierwszy kupon możecie wyciąć z aktualnego wydania „Gazety Jarocińskiej”. Powodzenia!