Zapraszamy do udziału w  ekologicznym, świątecznym konkursie „Idą #swieta!”

Celem organizowanego konkursu jest szerzenie postaw proekologicznych wśród dzieci i dorosłych, poprzez możliwość ponownego wykorzystania surowców wtórnych. Poprzez konkurs pragniemy pokazać, że nawet używane na co dzień przedmioty mogą posłużyć do wykonania ciekawych kompozycji i zyskać „drugie życie”.

Konkurs polega na zamieszczeniu zdjęcia konkursowego jako komentarza pod postem konkursowym na stronie konkursu na profilu ZGO Sp. z o.o. w Jarocinie – Wielkopolskie Centrum Recyklingu na portalu społecznościowym Facebook.

Wymagania dotyczące prac konkursowych:

  1. Praca konkursowa powinna przedstawiać sposób na powtórne wykorzystanie zużytych przedmiotów codziennego użytku do stworzenia dekoracji świątecznych.
  2. Do wykonania prac możemy użyć wszelkiego rodzaju opakowań z tworzyw sztucznych i metali, papieru, materiałów tekstylnych, zużytych ubrań, itp. za pomocą wszelkich dostępnych metod plastycznych i technicznych.
  3. Praca konkursowa może przedstawiać efekt końcowy i/lub etapy pracy. Praca konkursowa może być w formie pojedynczego zdjęcia lub collagu zdjęć.
  4. Przesłaną Pracę Konkursową należy oznaczyć hasztagami: #swieta #zgowcr #zerowaste.
  5. W komentarzu zdjęcia konkursowego należy wpisać tekst: „Akceptuję regulamin konkursu” w celu wyrażenia zgody na warunki zawarte w Regulaminie.
  6. Należy polubić profil ZGO Sp. z o.o. w Jarocinie – Wielkopolskie Centrum Recyklingu na stronie https://pl-pl.facebook.com/zgojarocin.

Czas trwania konkursu: od dnia 01.12.2020 r. od godz. 7:30 do dnia 23.12.2020 do godz. 23:59

REGULAMIN Konkursu ida swieta