„Wielkopolskie Centrum Recyklingu –  Sp. z o.o. w Jarocinie”

ogłasza nabór na wolne stanowisko:

Kierowca

wymiar pracy: pełen etat

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • prawo jazdy kat. C+E,
  • karta kierowcy,
  • posiadanie aktualnych uprawnień,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w pracy.

Zakres obowiązków:

    1. Obsługi technicznej powierzonego pojazdu, tj. mycie i konserwacja pojazdu oraz dbanie o dobry stan techniczny.
    2. Prawidłowego wykonywania czynności obsługi codziennej pojazdu, czyli:
    3. sprawdzenie przed przystąpieniem do pracy zgodności wskazań licznika kilometrów/motogodzin z kartą drogową,
    4. sprawdzenia przed przystąpieniem do pracy poziomu paliwa, oleju oraz poziomu płynu chłodzącego,
    5. sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem,
    6. pobranie karty drogowej.
    7. Wykonywanie innych czynności związanych z zajmowanym stanowiskiem, zlecanych bezpośrednio przez przełożonego.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia, adekwatny do wykształcenia i umiejętności,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy.
  • pakiet socjalny (dostęp do prywatnej opieki medycznej, codziennie ciepły posiłek, niezbędne szczepienia, odzież ochronna)
  • pakiet motywacyjny
  • specjalistyczne kursy i szkolenia

Dokumenty prosimy składać w siedzibie naszej spółki osobiście lub listownie na adres:

”Wielkopolskie Centrum Recyklingu – Sp. z o.o. w Jarocinie”

Witaszyczki ul. im. Mariusza Małynicza 1

63-200 Jarocin

Tel. (62) 747-24-56

Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami odbędą się w siedzibie naszej spółki po uprzednim kontakcie telefonicznym.