Wielkopolskie Centrum Recyklingu – Sp. z o.o. w Jarocinie

poszukuje osoby do pracy na stanowiska:

Operator ładowarki teleskopowej

Wymiar pracy: pełny etat/jedna zmiana.

Miejsce wykonywania pracy: Stacja Przeładunkowa – Mateuszewo (gmina Śrem)

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia na ładowarki teleskopowe tj. wózki jezdniowe podnośnikowe
    z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w pracy

Zakres obowiązków:

  1. załadunki pojazdów transportowych, obsługa maszyn i urządzeń towarzyszących.
  2. obsługa techniczna powierzonego sprzętu, tj. mycie i konserwacja maszyn oraz dbanie o dobry stan techniczny, prawidłowe wykonywanie czynności obsługi codziennej sprzętu,
  3. pryzmowanie, sortowanie poszczególnych asortymentów,
  4. dbałość o porządek i ład na terenie obiektu, prace porządkowe,
  5. wykonywanie innych czynności związanych z zajmowanym stanowiskiem, zlecanych bezpośrednio przez przełożonego.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia, adekwatny do wykształcenia i umiejętności,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
  • pakiet socjalny (dostęp do prywatnej opieki medycznej, niezbędne szczepienia, odzież ochronna, itd.),
  • pakiet motywacyjny
  • specjalistyczne kursy i szkolenia

Dokumenty (CV wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej prosimy składać w siedzibie naszej spółki osobiście lub listownie na adres:

Witaszyczki ul. im. Mariusza Małynicza 1

63-200 Jarocin

Tel. (62) 747-24-56

lub mailowo na adres: sekretariat@wcr-jarocin.pl

Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami odbędą się w siedzibie naszej spółki po uprzednim kontakcie telefonicznym.